لیلا بخشعلی زاده

[us_image image=”168″ size=”full” align=”center” style=”shadow-2″ animate=”afr”]

کارشناس رشته گفتاردرمانی

لیلا بخشعلی زاده هستم. کارشناس رشته گفتاردرمانی. به خاطر علاقه ام به گفتاردرمانی، بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی مشغول به کار شدم.در چند سال اخیر در مراکز مختلف دولتی و خصوصی  و دانشگاهی مشغول به کار بوده و هستم. در حوزه های مختلف به صورت تخصصی کار کرده ام، از کار در بخش نوزادان و NICU تا کار در مرکز کاشت حلزون بیمارستان بقیه الله. همچنین مسئول درمان کلینیک تخصصی اتیسم امید باور و آموزش کارورزی دانشجویان گفتاردرمانی دانشگاههای علوم پزشکی ایران و تهران و… بوده ام.

در این سالها حدود ۲۰ جلد جزوه و کتاب آموزشی طراحی و تدوین کردم. دوره های بین المللی آموزش موسیقی درمانی همچنین دوره های تربیت درمانگر شناختی و تربیت شنیداری و … را گذرانده ام.

همواره به کارکردهای مغز و شناخت علاقه فراوان داشتم و مدرک کارشناسی ارشد خود را در زمینه توانبخشی شناختی گرفته و علاقه و مطالعات و پژوهش هایم به سمت علوم اعصاب شناختی سوق پیدا کرد و به این صورت گفتاردرمانی را با توانبخشی شناختی پیوند دادم و نتیجه آن شد آسیب شناسی گفتار و زبان با رویکرد شناختی.هنوز در حال یادگیری هستم و از کار با مراجعینم لذت میبرم.‌ هر بار با هر کدام از آنها رشد می کنم و توانمندتر می شوم.عاشق کارهای هنری و حس زیبای خلق کردن هستم و صنایع دستی فعالیت آرامش بخش من در تمام اوقاتم هست. به طور مرتب سعی میکنم علاوه بر مباحث تخصصی در حوزه های علوم مختلف مطالعه کنم و دانش کلی ام را افزایش بدم.

[us_btn label=”ثبت درخواست مشاوره آنلاین” link=”url:%2Freservation%2F|target:_blank” align=”center” icon=”fas|ambulance”]