مرکز مشاوره مهرگان پژوه به منظور تسهیل ارائه خدمات به هموطنان مقیم تهران سرویس مشاوره تلفنی را راه اندازی کرده است. ارائه مشاوره توسط روانشناسان مجرب انجام میگیرد و انواع موضوعات فردی مانند اضطراب افسردگی، و… موضوعات خانوادگی و زناشویی مانند خیانت، طلاق، مشکلات مربوط به فرزندان و … را در بر میگیرد. در موارد بحرانی مشاورتلفنی می تواند مداخله کند و نقش بسیار مهم و سرنوشت سازی را ایفا کند.همچنین در موارد پیش بینی نشده دیگر در زندگی که افراد احتیاج به مشاوره فوری و حمایت تخصصی پیدا میکنند این خدمات همیشه در دسترس خواهد بود.

شماره تماس مشاوره تلفنی: ۹۰۹۲۳۰۵۴۵۹

مشاوره تلفنی همچنین برای کسانی که وقت آزاد ندارند و یا سالخوردگان و افراد دارای معلولیت که برایشان رفت و آمد سخت است، بسیار گزینه مناسبی است. همچنین افرادی که مورد سواستفاده جنسی قرار گرفته اند یا از بیان مشکلات خانوادگی به صورت رو در رو واهمه دارند میتوانند به صورت ناشناس مشکل خود را با روانشناس در میان بگذارند.

تماس گیرندگان می توانند آزادانه مشکلات خود را بیان نمایند و کارشناسان با گوش کردن فعال و همدلانه و بدون قضاوت به حمایت عاطفی آنان میپردازند که موجب کاهش تنش و تخلیه روانی تماس گیرندگان می شود. علاوه بر این مشاوره تلفنی می تواند کاملاً نتیجه بخش و موثر باشد چرا که مشاورین با کمک کردن به فرد برای شناسایی و پذیرش مشکل خود و همچنین شناخت توانایی های خود و یادگیری مهارتهای لازم برای حل مسئله، می توانند قدم مثبت و بزرگی را در راه درمان و کاهش تنش بردارند.

توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد با صلاحدید کارشناس شما ممکن است نیاز به مشاوره حضوری هم پیدا کنید.

شماره تماس مشاوره تلفنی: ۹۰۹۲۳۰۵۴۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست